23.08.2018
vārda dienas: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Par ko strīdas? (0) 
2018-08-23

Nav runa par auga smēķēšanu, no tā var iegūt aktīvās vielas, kuras iestrādā dažādās zāļu formās, piemēram, tinktūrās, ziedēs vai supozitorijos. Ne jau no medikamentu kontrolētas lietošanas, bet gan no melnā tirgus augiem cilvēkiem ir izteiktas nevēlamās blaknes.
Lasīt vairāk ...


Prezervatīva cena (0) 
2018-08-23

Latvijā jāsamazina prezervatīvu cena un jāveic sociālā kampaņa par kontracepcijas derīgumu, uzskata HIV inficēto atbalsta biedrības vadītājs. Jāsamazina prezervatīvu cenas, lai tie kļūtu pieejami, par to jādomā valsts līmenī.
Lasīt vairāk ...


Tāpat kā pirms 10 gadiem pacienti cieš no caurejas (0) 
2018-08-23

Diareju, kas piemeklē cilvēkus, kuri lieto antiretrovīrusu terapijas preparātus, lai ārstētos no HIV, parasti neizraisa infekcija. Lielākoties tā ir pašu preparātu blakne vai arī HIV infekcijas radītas sekas, kas iespaido kuņģa-zarnu trakta darbību. Vīruss var inficēt kuņģa-zarnu trakta šūnas un bojāt zarnu audus. Tāpat ir dati par HIV izplatīšanos zarnās pat tad, kad tiek lietota terapija. Tam par iemeslu var būt arī tas, ka ir bojāti kuņģa-zarnu trakta veģetatīvie nervi.
Lasīt vairāk ...


Pirmais saskaņotais geju praids Krievijā notiks ciemā, kurā ir tikai 7 iedzīvotāji (0) 
2018-08-23

Novouļjanovskas pilsētas administrācijas vadītāja Svetlana Kosarinova pirmoreiz Krievijas mūsdienu vēsturē saskaņoja geju parādes norisi. Tiesa, aktīvistiem praida norisei piedāvāja Jabloņevu – ciemu, kur ir tikai septiņi iedzīvotāji.
Lasīt vairāk ...

Gaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv