AKTUALITĀTES
   
102171

HIV/AIDS medicīniskie, tiesiskie un sociāli politiskie aspekti
Apskatīt komentārus (0)


23.09.2018


Avots: RSU | «Konference "HIV/AIDS medicīniskie, tiesiskie un sociāli politiskie aspekti"» | Vairāk informācijas https://www.rsu.lv/notikumi/konference-hiv-aids-mediciniskie-tiesiskie-un-sociali-politiskie-aspekti |
1. decembrī, pulksten 9.00 RSU aulā (Dzirciema ielā 16) notiks konference «HIV/AIDS medicīniskie, tiesiskie un sociāli politiskie aspekti». Konference veltīta vienai no aktuālākajām veselības aprūpes un sabiedrības problēmām un tiek organizēta Pasaules HIV/AIDS dienas ietvaros. 
Konferenci rīko Rīgas Stradiņa universitāte sadarbībā ar Latvijas Infektologu un hepatologu asociāciju, biedrību AGIHAS, Latvijas Ārstu biedrību un citiem sadarbības partneriem.
Šāda formāta konference, kurā piedalīsies mediķi, juristi un sabiedriskie darbinieki, Latvijā notiks otro reizi, bet ar profesionālu politiķu piedalīšanos – pirmo reizi.
Būs iespēja uzzināt HIV/AIDS pacientu, kas slimo vairāk kā 10 gadus dzīves gājumu veselības aprūpes kontekstā. Prezentēsim ārstu pieredzi, kas HIV/AIDS pacientus ārstē ilgstoši. Iepazīsimies ar reālijām patologanatomiskajā nozarē, normatīvo bāzi tiesiskā izpratnē, tai skaitā saistībā ar infekcijām. Pievērsīsimies seksuālās orientācijas veidošanās faktoriem. Uzzināsim juristu viedokli par pacientu atbildību nelīdzestības gadījumā un par vecāku atbildību bērnu ar HIV/AIDS diagnozi ārstēšanā. Par savu pieredzi stāstīs kapelāne. Saprast veselības un sociāli politiskos kontekstus mūsdienu straujajā notikumu kaleidoskopā palīdzēs politiķi.
Konferences darba kārtība
https://www.rsu.lv/sites/default/files/imce/Dokumenti/programmas/hiv_aids_konf_programma_2018_12_09.pdf
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv