AKTUALITĀTES
   
81167

Apkarotāji
Apskatīt komentārus (0)


23.09.2017


SpeakWorld.ru
Likums, kas paredzēs atbildību par HIV-disidentisku uzskatu izplatīšanu Krievijā, var tikt pieņemts jau šajā gadā.
Tagad Krievijas Federācijas valdība un Valsts dome izstrādā dokumentus, kas ļaus sodīt par AIDS-disidentisku materiālu un priekšstatu izplatīšanu. Tāpat tiek paredzēts palielināt vecāku atbildību, ja tie atsakās bērnus ārstēt no HIV infekcijas.
Pēc speciālistu vārdiem, problēma ar HIV-disidentiem ir diezgan asa Krievijā, un īpaši šādi uzskati izplatīti Urālu federālajā apriņķī un Sverdlovskas apgabalā. HIV-disidenti parasti paši ir HIV infekcijas nēsātāji, kas kā cīņas veidu ar slimību izvēlējušies tās noliegšanu.
“Viņi nevar pieņemt savu saslimšanu, uzskata, ka viņiem nav šādas slimības un vispār tāda slimība neeksistē. Viņi arī citus pārliecina par to, un pie mums valstī katru gadu ir nāves gadījumi, saistīt ar AIDS-disidentismu gan starp pieaugušajie, gan bērniem,” norāda speciālisti.
*****************
POZ.ru News
Eltona Džona AIDS fonds, nekomerciāla organizācija, kas dibināta 1992. gadā, novembrī ar īpašu vērienu sniegs savu tradicionālo labdarības galā koncertu.
25 gadus Eltona Džona AIDS fonds ir bijis HIV-infekcijas profilakses un apkarošanas lielākais sponsors.
7. novembrī Apustuļa Jāņa baznīcā Ņujorkā notiks ikgadējā labdarības pieņemšana. Starp viesiem min ASV 42. prezidentu Bilu Klintonu, Ņujorkas štata gubernatoru Endrjū Kuomo, aktrisi Šāronu Stounu un daudzus citus. Īpašs muzikālais viesis – leģendarā Areta Franklina. Pasākuma vadīšanu uzņēmies aktieris Nils Patriks Haris.
"Mēs uzskatām, ka visiem cilvēkiem, kas dzīvo ar HIV/AIDS, jābūt pieejamai augsta līmeņa medicīniskajai palīdzībai…” anonsējot pasākumu, teica AIDS fonda izpilddirektors Skots Kempbels. Viņš uzsvēra, ka visus 25 gadus Fonds nemainīgi pievērsies cīņai ar stigmu, kas ir viens no galvenajiem faktoriem AIDS globālajai epidēmijai.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv