AKTUALITĀTES
   
64060

Ar kazas pienu pret AIDS
Apskatīt komentārus (0)


17.02.2016


"Mediķis" ar ļoti apšaubāmu reputāciju – „dakteris” Samirs Čačua, kurš tiešajā ēterā pārgalvīgi injicēja sev HIV inficētā amerikāņu aktiera Čarlija Šīna asinis, paziņoja, ka izārstēs vīrusu ar kazas pienu. Samirs tiešajā ēterā apgalvoja, ka „ar kazas piena palīdzību jau veselas valsts iedzīvotājus ir izārstējis no HIV un AIDS”. Tagad ārsts, kuram nav licences medicīnas praksei ASV, ir ķēries klāt Čarlijam Šīnam, ziņo Gawker. 
Kā apgalvo Čačua, viņa zāles, kuras ļaus uzvarēt vīrusu, ir izgatavotas uz ar artrītu sirgstošu kazu piena bāzes. Mediķis atzīmēja, ka minētā preparāta izmantošana Šīna ārstēšanai ir ļāvusi līdz nenosakāmam līmenim samazināt vīrusu slodzi aktiera asinīs. „Par galveno HIV ienaidnieku” dakteris nosauc vīrusu CAEV, kurš sastopams kazu pienā. Pēc Čačua teiktā, minētais vīruss ne tikai iznīcina HIV, bet arī „aizsargā cilvēkus uz visu atlikušo dzīvi”. Mediķis paziņoja, ka viņš pilnībā ir iznīcinājis HIV un vīrusu ar nosaukumu „čikungunja” Komoru salu iedzīvotājiem Āfrikas austrumu piekrastē vēl 2006.gadā.
50 gadus vecais Čarlijs Šīns tūlīt pēc diagnozes noteikšanas sāka lietot antiretrovīrusu zāles, kuras nomāca vīrusu, taču pēc neilga laika viņš pārstāja lietot preparātus, jo Meksikā saņēma „alternatīvo vakcīnu”. Šīns vēlāk atzinās, ka saistībā ar „jauno ārstēšanos” vīrusu slodzes līmenis ir strauji paaugstinājies, un viņam bija jāatsāk medikamentozā terapija. Taču dakteris Čačua apgalvo, ka aktieris ir „pirmais pieaugušais cilvēks vēsturē, kam HIV ir pazudis, pateicoties unikālai ārstēšanai”.
Avots: Gawker | «Supposed Doctor Who Injected Himself With Charlie Sheen's HIV-Positive Blood: "I've Cured Countries!"» | http://gawker.com/supposed-doctor-who-injected-himself-with-charlie-sheen-1756141228 |
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv