AKTUALITĀTES
   
64046

Dari to, Londona!
Apskatīt komentārus (0)


17.02.2016


Saskaņā ar Anglijas Veselības aizsardzības ministrijas datiem, aptuveni 5000 Londonas iedzīvotāju nezina par savu diagnozi "HIV infekcija". Kā liecina situācija, kāda bija 2014. gadā, aptuveni 48% visu cilvēku, kas Lielbritānijā saņem pakalpojumus saistībā ar HIV, inficējušies heteroseksuālu dzimumkontaktu ceļā, un liela daļa no viņiem ir sievietes. Tādēļ kampaņas izstrādes priekšplānā izvirzījās tas, cik svarīgi ir testēšanās uz HIV un droša seksa propaganda. 
2015. gada vasarā sabiedriskā transporta un metro pieturās tika novietoti sociālās reklāmas plakāti ar sekojošu vēstījumu: "To var izdarīt pēc darba. Tests uz HIV – ātri un vienkārši!" "To var izdarīt līdz darba dienas sākumam. Tests uz HIV – ātri un vienkārši!" "To var izdarīt pusdienas pārtraukumā. Tests uz HIV – ātri un vienkārši!" "Testēšana uz HIV – ikdienas dzīves sastāvdaļa Londonā." Ar plakātiem var iepazīties saitē: https://doitlondon.org/about/summer/ .
Ziemā vēstījuma tematika nedaudz mainījās. Plakātos tika uzsvērts, cik svarīgi ir izmantot prezervatīvus droša seksa nolūkā – lai izsargātos no infekcijām, kuras nodod dzimumkontakta ceļā, tajā skaitā no HIV: https://doitlondon.org/about/winter/ .
Kampaņas laikā tiek dalīti bezmaksas prezervatīvi un veikts izskaidrojošs darbs uz ielas.

  


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv