AKTUALITĀTES
   
106878

Kārtējā vai pēdējā?
Apskatīt komentārus (0)


12.06.2019


Austrijas galvaspilsētā notikusi "Dzīves balle" – viens no Eiropā lielākajiem labdarības pasākumiem, ko rīko organizāciju atbalstam, kuras cīnās pret HIV/AIDS. Balles svinīgā atklāšana norisinājās naktī no sestdienas uz svētdienu. Šim labdarības pasākumam šogad aprit 26. gadadiena. 
Ņemot vērā HIV/AIDS problēmas nopietnību, Vīnes mērija "Dzīves balles" norisei katru gadu bez maksas atvēl rātsnama telpas. Labdarības pasākuma 26 gadu pastāvēšanas laikā ir izdevies savākt 30 miljonus eiro, kas pēc tam tika nodoti, lai varētu realizēt nacionālus un starptautiskus projektus cīņai pret HIV.
Kā norāda pasākuma dalībnieki, "Dzīves balle" pēc savas būtības vairāk līdzinās nevis tradicionālajām Vīnes ballēm, bet grandioziem karnevāliem, un pasākuma tāda evolūcija rada jautājumus. Idejas autors Harijs Keslers 2015. gadā pavēstīja, ka tobrīd notiekošā ballīte tvirza otrajā plānā HIV/AIDS tēmu. Tas kļuva par iemeslu, kāpēc pasākums netika rīkots 2016. gadā.
Vadoties pēc tiem pašiem apsvērumiem, šī gada maijā Harijs Keslers paziņoja, ka tagadējā balle būs pēdējā. Taču Vīnes varas iestādes uzskata gluži pretēji – ka pasākumu vajag saglabāt. Šādai mērijas pozīcijai pamatā ir tas, ka no gada uz gadu šis šovs nodrošinājis milzīgu tūristu pieplūdumu. 
******************
Source: «Life Ball 2019: 12 Hours Inside Europe’s Campiest Charity Event With Katie Holmes, Alaska Thunderfuck, and More» | https://www.wmagazine.com/story/life-ball-2019-viennaThe 26th annual Life Ball in Vienna may have been the last, but it went out with a bang, not a whimper. |
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv