AKTUALITĀTES
   
106820

PENNVAX-GP acīmredzot strādā
Apskatīt komentārus (0)


04.06.2019


Farmācijas kompānijas Inovio speciālistiem izdevies izstrādāt vakcīnu, kas pārbaudījumos, kuros piedalījās brīvprātīgie, uzrādīja cerīgus rezultātus. Ir sperts vēl viens nozīmīgs solis, lai palielinātu imūnās atbildes ilgumu.
Izstrādātā vakcīna aktivizē organisma imūno atbildi uz patogēnu un aizsargā no HIV sešus mēnešus. Tas ir, cilvēka  organisms spēj pusgadu ne vien atpazīt vīrusu, bet arī sekmīgi cīnīties ar to, izsargājoties no saslimšanas ar HIV-infekciju. Iepriekš visi mēģinājumi radīt vakcīnu pret HIV beidzās ar neveiksmi organisma augstās imūnās tolerances dēļ pret šo patogēnu.
Turpmākie pētījumi un jaunas metodikas izstrādne, pamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem, var novest pie ilgtermiņa vakcīnas radīšanas.
************************
Source: «HIV Vaccine Candidate Generated Near 100% Immune Responses» | https://www.precisionvaccinations.com/hvtn-098-pennvax-gp-hiv-vaccine-candidate-maintained-durable-and-robust-immune-responses-month-12 |
<... In a small, Phase 1 clinical study HVTN 098 PENNVAX-GP maintained durable and robust immune responses at month 12, which is a full 6 months after the last dose.
Previously PENNVAX-GP was reported by Inovio Pharmaceuticals, Inc. to elicit the highest overall levels of immune response rates ever demonstrated in a human study, by an HIV vaccine.
Inovio's HIV development focus is for both preventive and therapeutic purposes.
PENNVAX-GP consists of a combination of four HIV antigens designed to generate both antibody and T-cell responses and cover multiple global HIV strains. ...>
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv