AKTUALITĀTES
   
73716

Saites uz dažām ziņām un rakstiem
Apskatīt komentārus (0)


20.10.2016


Slimību Profilakses un kontroles centra iepirkumu «HIV un pavadošo infekcijas slimību profilakses un kaitējuma mazināšanas pakalpojumu nodrošināšana mobilajā vienībā un ielu darbā Rīgā un Pierīgā» vinnē biedrība «DIA+LOGS, atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS.» Iepirkuma summa € 91660. Paziņojums parlēmuma pieņemšanu http://ej.uz/hvc8 
*******************
Pirmais pilnībā izārstētais HIV pacients, tā par HIV “brīnumzālēm” pasteidzās ziņot gan ārzemju, gan dažos Latvijas portālos. Izrādās, nav taisnība.
Vairāk klsausieties radio Pieci saitē http://www.pieci.lv//lv/lr5/raksts/domniica/vegetara-skola-trampa-kampanas-krize-festivalu-kino-un-hiv-brinu.a75537/
*******************
Šogad medikamentu iegādei tuberkulozes ārstēšanai pietrūkst € 150000. Par situāciju ir informēta Veselības ministrija, kas esot solījusi naudu piešķirt. Saslimstība ar tuberkulozi Latvijā lēnām samazinās, kas atbilst tendencēm citur Eiropā. Daudz biežāk ar šo kaiti slimo vīrieši, kā arī pērn katrs trešais no saslimušajiem bija bezdarbnieks, bet katrs ceturtais pārmērīgi lietojis alkoholu.
Vairāk lasiet NRA.lv saitē http://nra.lv/veseliba/188490-tuberkulozes-arstesanai-sogad-pietrukst-150-000-eiro.htm
*******************
Aknas ir viens no svarīgākajiem un arī izturīgākajiem cilvēka orgāniem. Tas «sagremo» visu, ko mēs ēdam un dzeram, tostarp mūsu lietotos medikamentus; tas ir asinsrades un limfoīdi aktīvs orgāns, kam ir daudz dažādu funkciju. Kā pazīt aknu sūtītos palīgā saucienus un censties nenodarīt pāri savai veselībai?
Vairāk lasiet NRA.lv saitē http://nra.lv/maja/188743-veseliba-kad-aknas-sak-protestet.htm  
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv