AKTUALITĀTES
   

LIC un Pacientu Ombduda sadarbības līgums
Apskatīt komentārus (0)


12.04.2011


Valsts aģentūra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 12. aprīlī plkst. 12:00 parakstīs savstarpējās sadarbības līgumu ar Pacientu Ombudu.
Latvijas Infektoloģijas centra direktore, profesore Baiba Rozentāle uzsver: „Pacientu Ombuds ir sevi apliecinājis kā veiksmīgs  vidutājs starp pacientu un ārstniecības personu. Šī sadarbība ikvienam mūsu slimnīcā strādājošam dos papildus iespējas uzlabot komunikāciju ar pacientu un pilnveidot savstarpējo attiecību gaisotni, kā arī paaugstinās medicīnas personāla iejūtīgu attieksmi pret ikvienu, kuram tiek sniegta palīdzība mūsu slimnīcā. Saņemot atgriezenisko saiti par pacientu vēlmēm, mēs kopīgi sekmēsim pacienta izveseļošanos un vēl vairāk veicināsim tādu Latvijas sabiedrības attieksmes veidošanos, kurā veselība ir būtiska vērtība.”
Sadarbību plānots realizēt vairākos virzienos – pacientiem reizi mēnesī būs iespēja tikties ar Ombuda pārstāvjiem abās Latvijas Infektoloģijas centra lielākajās klīnikās – Infekcijas un aknu slimību klīnikā Rīgā, Linezera ielā 3, un Tuberkulozes un plaušu slimību klīnikā, Stopiņu novadā, kā arī Ombuda darbinieki veiks pacientu viedokļu noskaidrošanu par sniedzamajiem pakalpojumiem, kā rezultātā Latvijas Infektoloģijas centrs varēs pilnveidot pakalpojumu kvalitātes sniegšanu pacientiem, sniedzot medicīnisku palīdzību pozitīvas savstarpējās saskarsmes gaisotnē.

Inese Skrastiņa
sabiedrisko attiecību speciāliste
v/a "Latvijas Infektoloģijas centrs"
tālr. 67014719, mob.29272451
e-pasts:
pr@lic.gov.lv 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv