AKTUALITĀTES
   

Ņujorkas ārsts nopelnījis 700 tūkstošus dolāru, ārstēdams HIV viltus pacientus
Apskatīt komentārus (0)


15.06.2011


Noziedzīgās grupas organizētājs, 57 gadus vecais ārsts Surešs Hemradžani ir stājies Ņujorkas Augstākās tiesas priekšā. Viņam tika izvirzīta apsūdzība par laupīšanu lielos apmēros, krāpšanu un dokumentu viltošanu. Ar nezināma starpnieka palīdzību
ārsts vervēja viltus pacientus starp personām, kas piekopj asociālu dzīvesveidu. Ārsts no apdrošināšanas kompānijas saņēma naudu par „pacientu” ārstēšanu. Turklāt viņiem tika izsniegtas receptes uz bezmaksas preparātiem HIV infekcijas ārstēšanai, kurus pēc tam nelegāli realizēja melnajā tirgū.
Krāpšanās tika atklāta pēc tam, kad slimnīcā vairāki „slimnieki” tika atkārtoti testēti, lai noteikti, vai viņi ir inficējušies ar HIV, kad viņi vērsās pēc bezmaksas zālēm. Patlaban apsūdzība ir uzrādīta arī 30 Hemradžani līdzzinātājiem, no kuriem 17 jau ir pasludināts spriedums. Pats ārsts uzstāj uz savu nevainīgumu. Gadījumā, ja viņa vaina tiks pierādīta, viņam draud 15 gadi cietumā. Ārsts tiek apsūdzēts noziedzīgas shēmas organizēšanā, iesaistot aptuveni 150 personas, kuri sevi uzdeva par HIV infekcijas pacientiem.
(
www.medportal.ru)
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv